KUS TRESKIFESTI AJAL ÖÖBIDA?

Ei tea veel, kus #treskifest ajal pea padjale toetada ja tantsimisest välja puhata? Siin on võimalused festivalikülas ja selle lähedal👇🏼
BRONEERI MAJUTUS

KARAVANIHOTELL

Tule festivalile kaks kätt ja pass taskus!

Sel aastal on esimest korda müügis VIIS karavanihotelli. See tähendab, et sina tuled festivalile ainult oma isiklike asjadega ja meie oleme sulle terve karavani koos sisustuse, voodipesu ja kõige muu vajalikuga juba valmis seadnud.

Üks karavan mahutab kuni neli inimest. Sisustatud karavanid asuvad alaplaanil otse festivali väravas kohtadel 101-105.

KARAVANIKOHT

Oma koduga festivalile minna on eriti šeff!

Sõida matkaauto või haagissuvilaga kohale ja ööbi festivaliala vahetus läheduses. Meie poolt võimalus täita karavani veepaaki, tühjendada olmepaaki ning personaalne elektriühendus!


🫡 Teie küsite, meie teeme ära! Sel aastal saad valida enda karavanile alaplaanilt ise täpselt sellise koha, nagu soovid. Tulge kas või viie karavaniga ja kõik sõbrad saavad festivali ajaks naabriteks.

GLÄMPING

Luksustelk otse Treskis - sa ei pea muretsema transpordi pärast.

Mis on glämping? Tavapärasest mugavam telkimine: voodi ja mugavused just nagu hotellis. Lisaks mõnusale pesale valgustuse ja vooditega on glämpade alal turvamees, tualettruumid ning elektriühendus. Pesemisvõimalus on telkla vahetus läheduses.

Glämpingu telki saab osta kas kahe-, kolme-, nelja- või viiekohalisena.

TELGIKOHT

Tuttu telgis!

Ära mine festivalikülast kaugele ega muretse transpordi pärast. Pääse tagab ühe telgikoha suuruses 5x5 meetrit ning ligipääsu telklale kuni 4 inimesele kaheks ööks. Telklas on WC, puhas olmevesi ning elektriühendus (eraldi telgis). Ala on turvatud. Pesemisvõimalus on telkla vahetus läheduses (5€/kord).


Telgikohti on Treskis piiratud arv.
🏡 Kõik lähedalasuvad majutusasutused LEIAD SIIT.