KUS TRESKI FESTIVALI AJAL ÖÖBIDA?

Ei tea veel, kus #treskifest ajal pea padjale toetada ja tantsimisest välja puhata? Siin on võimalused festivalikülas ja selle lähedal👇🏼

Ö-MAJAKE (VÄLJA MÜÜDUD)

Ööbi festivali südames!

Majakeses on kaks tuba kuni neljale inimesele (tubades üks suur või kaks eraldi voodit kliendi valikul), katusega terrass, elektriühendus ning lukustamisvõimalus. Lisaks pesemisvõimalus Ö-majaliste ühiskasutuses olevas V-majakeses (eraldi hoone majakeste juures) ning tualett S-majakeses.

Ö-majakesed asuvad festivalialal - ärka, mõnule ja uinu festivalil!
NB! Ööprogrammi ajal võib majakestesse kosta müra. Meie poolt kõrvatropid kosutavaks uneks!

GLÄMPING (2-, 3-, 4-, või 5-kohaline)

Luksustelk otse Treskis - sa ei pea muretsema transpordi ega hommikusöögi pärast.

Mis on glämping? Tavapärasest mugavam telkimine: voodi ja mugavused just nagu hotellis. 😴 Lisaks mõnusale pesale valgustuse ja vooditega on glämpade alal turvamees, tualettruumid ning elektriühendus. Pesemisvõimalus on telkla vahetus läheduses.

Glämpingu telki saab osta kas kahe-, kolme-, nelja- või viiekohalisena.

KARAVAN

Kerra karavanis!

Oma koduga festivalile minna on eriti šeff! Sõida matkaautoga kohale ja ööbi festivaliala vahetus läheduses. Meie poolt võimalus täita karavani veepaaki, tühjendada olmepaaki ning personaalne elektriühendus!

Karavanikohti on Treskis piiratud arv.

TELK

Tuttu telgis!

Ära mine festivalikülast kaugele ega muretse transpordi pärast. Võta kampa kuni 4 sõpra, kaasa telk ja tulge festarile! Telklas on WC, puhas olmevesi ning elektriühendus (eraldi telgis). Ala on turvatud. Pesemisvõimalus on telkla vahetus läheduses (5€/kord).


Telgikohti on Treskis piiratud arv.
🏠 Kõik ümbruskonna majutused leiad Visit Setomaa lehelt SIIT.

BRONEERI MAJUTUS